ARI-FABA Long Life LA

Oblasti použití: Průmysl, technické vybavení elektráren, zařízení pro čištění spalin, řídicí technika, zásobování plynem, parní zařízení, úpravny, vakuová zařízení, vytápěcí zařízení, technické vybavení budov, Thermoöl-Anlagen, všeobecně stavba výrobních zařízení, atd.
Média: Páry, plyny, horká voda, teplonosné oleje, užitková voda, vakuum, čpavek, atd.
eClass-Nr.:37010201

Zařízení pro cukrový roztok - s uzavíracími ventily ARI-FABA, s regulačními ventily ARI a lapači nečistot ARI - byla instalována mimo jiné i ve ve výrobních závodech dominantního výrobce nápojů pro mezinárodní trhy v Argentině, Filipínách, Austrálii, Číně, Hongkongu, Singapuru, v Jižní Africe . . . (Médium: horká voda, cukrový roztok)

Vaše hospodárnost: rn... se škrcením ve spodním rozsahu zdvihu stejně jako plným výkonem při rnotevřeném ventilu (škrticí kuželka)

Vaše hospodárnost: rn... díky konstrukci mazničky, r kterou lze současně použít jako aretační šroub

Vaše hospodárnost: rn... díky exaktní opakované přesnosti a definovaným rnnastavením zdvihu (pod ochrannou krytkou vřetena je závit pro rnomezení zdvihu).

Vaše hospodárnost: rn... díky dvoustěnnému vlnovci (mnohem vyšší výkonost a rnbezpečnost - také při použití v náročných podmínkách